2. ročník Antických her

 

V úterý dne 29. května 2018 odpoledne se uskutečnil již druhý ročník Antických her na zahradě Domova pro seniory, ul. Antonína Dvořáka v Mostě. Pozvání přijal pan ředitel Ing. Martin Strakoš a slavnostně tak mohl zahájit spolu s vedoucí domova Bc. Venuší Zaspalovou, DiS. další ročník Antických her, při kterém byl opět symbolicky zapálen „olympijský oheň“.

V úvodu potěšilo uživatele hudební vystoupení Komořanek pod vedením kulturně výchovně pracovnice Heleny Houškové a v neposlední řadě pásmo tanečních vystoupení břišních tanečnic z Mostu, které sklidily velký úspěch.

Dále se odpoledne neslo v duchu sportovních disciplín, v kterých mohl každý soutěžit a utkat se s ostatními účastníky o dárkové balíčky, diplomy a medaile. Nechyběla nám ani tematická výzdoba a občerstvení v podobě ovocného salátu, jednohubek se zeleninou a hlavně dostatek tekutin v tak horkém odpoledni. Zúčastnění si odpoledne užili. I když nemohli ve sportovním klání zvítězit všichni, rozhodně všichni odcházeli s úsměvem na tváři, spokojení z příjemného odpoledne.

           

Bc. Petra Hreňuková, DiS.
sociální pracovnice