9. ročník turnaje ve cvrnkané

Domov důchodců Libochovice byl dne 24. září 2019 hostitelem 9. ročníku turnaje ve cvrnkané. Akce se zúčastnilo 14 zařízení sociálních služeb Ústeckého kraje – Krásná Lípa, Roudnice nad Labem, Libochovice, Dubí, Kadaň, Orlická, Most, Žatec, Litoměřice, Šluknov, Rumburk, Louny, Čížkovice a Milešov. Každé zařízení reprezentovali 3 senioři a závodil také doprovod.

Městskou správu sociálních služeb – příspěvkovou organizaci reprezentoval vítěz letošního našeho turnaje ve cvrnkané, a to Penzion pro seniory Ke koupališti ve složení paní Eliška Chocholoušková, Irena Niečová a Petra Semanová. Hrálo se ve čtyřech skupinách 5krát 5 cvrnků.

A jak to všechno dopadlo? Výborně. Naše družstvo se umístilo na krásném 2. místě se ziskem 3530 bodů, pouhých 20 bodů za vítězným družstvem domácích Libochovic. Na třetím místě byla Roudnice. A v jednotlivcích se naše paní Irena Niečová umístila na krásném 2. místě se shodným bodovým ziskem 1450 bodů jako vítězka opět z domácího družstva Libochovic. Ale zde rozhodoval věk. No a v doprovodech získala paní Helena Houšková také krásné 2. místo ze všech zúčastněných doprovodů.

Našim reprezentantům za tak krásná umístění samozřejmě blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci MSSS v Mostě – p. o.

Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice