A jedeme dál

Od března 2017 až dosud jedou senioři z Domova pro seniory, ul. Jiřího Wolkera každý den svoji ranní jízdu na rotopedu. Začali jsme soutěží „Jedeme v tom společně“, kdy jsme společně za dva měsíce ujeli přes 3000 km směr Paříž.

Od té doby šest seniorek používá denně, mimo sobotu a neděli, jízdu na rotopedech ke svému fyzickému zlepšení. Jsou to ženy, kterým je kolem osmdesáti a více let, a touto aktivitou si udržují tělesnou a psychickou zdatnost. Všechny už se těší na vyhlášení soutěže v roce 2018.

Chtěly bychom touto cestou poděkovat Magistrátu města Mostu, který nám v rámci Letního setkání seniorů na mosteckém hipodromu daroval tři rotopedy. Tyto budou účelně využity dalšími seniory, kteří se k nám určitě připojí.

Anna Eliášová
Domov pro seniory, ul. Jiřího Wolkera, Most