„A žili spolu šťastně až do smrti… „

 

„A žili spolu šťastně až do smrti… “ tak končí většina pohádek, které jsme poslouchali v dětství. Bohužel setkání s realitou pak bývá poněkud jiné. Na manželství neexistuje jediný správný návod a ze strany obou partnerů vyžaduje nemalou míru trpělivosti, tolerance a úsilí.

Ne náhodou však letos Světový den manželství, který se slaví od roku 1983, připadá na Den svatého Valentýna. Asi abychom nezapomněli na to, že manželství je především o lásce. A pokud do vztahu přece jen připlujou tmavé mraky, pomůžeme Vám je „rozehnat“. Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy je tu stále pro Vás, v roce 2020 bylo v párové problematice provedeno 162 konzultací, celkem se na poradnu obrátili klienti 512x.

Děkujeme za důvěru!

Ing. Šárka Šimanová, vedoucí zařízení

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy,

Penzion pro seniory a Pečovatelská služba,

Komořanská 818, Most