Astrácký pochod zahradou

Páteční dopoledne dne 24. července 2020 ožila zahrada Domova pro seniory Barvířská 495 v Mostě akcí zvanou Astrácký pochod. Již od ranních hodin zvala reprodukovaná hudba uživatele k návštěvě zahrady.

Vše začalo ranní rozcvičkou. Poté se všichni uživatelé s chodítky, vozíčky a holemi vydali po cestičkách v rytmu hudby. Někteří během pochodu stihli i taneční prvky. V cíli čekala na uživatele osvěžující odměna v podobě melouna.

Na závěr paní ředitelka poděkovala všem účastníkům a ze svého cestovního batůžku vytáhla pro každého sladkou svačinku a pamětní lístek na Astrácký pochod. Odcházeli jsme ze zahrady s pocitem příjemně stráveného dopoledne, nabití energií, dobrou náladou a úsměvem na tvářích.

 

Hana Bruchtilová, DiS.

ergoterapeutka Domova pro seniory Barvířská 495 v Mostě