Báječné dopoledne s dětmi z MŠ Komořanská

Po velmi dlouhé době se naši obyvatelé mohli opět vidět s kolektivem dětí a učitelek z MŠ Komořanská a zazpívat si s nimi na naší zahradě. Obyvatelé je již od rána netrpělivě vyhlíželi a těšili se na osobní setkání.

Doufejme, že toto krásné dopolední setkání předznamenává tzv. svítání na lepší časy a život v penzionu se bude moci pomalu vracet k normálu. Děti si potom s našimi obyvateli ještě povídaly a vyprávěly jim své zážitky ze školky.

Na závěr ještě paní učitelka zazpívala na přání seniorek pár lidových písniček. Děti nám také namalovaly krásné obrázky, které budou zdobit společné prostory našeho penzionu. Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na příště!

 

 Ing. Šárka Šimanová, vedoucí Penzionu pro seniory,

Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy
a Pečovatelské služby, Komořanská 818, Most