Bowling pro seniory

V pátek dne 8. února 2019 se sešli senioři z Městské správy sociálních služeb v Mostě – příspěvkové organizace na své pravidelné aktivitě ve Sportovce v Mostě – na bowlingovém klání.

Senioři z našich domovů a penzionů si zde pravidelně jedenkrát měsíčně zahrají bowling, společně si popovídají, sportovně si vzájemně „zafandí“.

Bohužel, tento pátek bylo v Mostě veliké náledí, tak se jeden po druhém odhlašovali. Byli zde pouze ti, kteří se nebáli zledovatělých chodníků a přechodů, a to hráči z Penzionu pro seniory, ul. Ke Koupališti a zástupci z Penzionu pro seniory, ul. Albrechtická. Ale to nic neměnilo na kamarádské, ale bojovné náladě, kterou si všichni vzájemně užili. Tak snad příští měsíc už bude přijatelnější počasí a sejdeme se zase ve trošku větším počtu. Mezi seniory je bowling velice oblíbená aktivita.

 

Dnešní výsledky:

VYHODNOCENÍ TURNAJE V BOWLINGU

Jirka Č. – 130 bodů

Jirka Ch. – 121 bodů

Blanka – 120 bodů

Eliška – 111 bodů

Honza – 109 bodů

Helena – 94 bodů

Jitka – 75 bodů

Franta – 61 bodů

Olena – 54 bodů       

 

Helena Houšková
kulturně výchovná pracovnice