Byli jsme při tom

 

Letošní Letní setkání seniorů na hipodromu bylo opět zábavou pro všechny, kteří si nenechali ujít příležitost a přišli. V námořnickém nebo v pirátském oblečení přišli téměř všichni. Sehraný tým pracovníků organizace odvedl skvělou práci.

Akce se tradičně zúčastnily děti z Denního dětského rehabilitačního stacionáře a Střediska denní péče z Malíkovky. Pro radost všem přítomným, pod vedením tet, vystoupily s tanečkem „Jak šel bobr spát“.

Součástí veškerého klání byla i soutěž o nejhezčí obrázek (na téma piráti, námořníci), kterou organizace vyhlásila, tak jsme se zapojili i my. Vyhlášení výsledků bylo pro nás velkým překvapením, neboť obrázek, namalovaný dětmi, zvítězil v kategorii nejmladších dětí. Pro nás o to radostnější, že byla oceněna snaha dětí s postižením. A tak jsme toto vítězství řádně oslavili.

Jaroslava Puntová
vedoucí Denního dětského rehabilitačního stacináře, Střediska denní péče o děti do tří let věku, ul. Františka Malíka 973, Most