Cimbálová muzika u našich seniorů

Městská správa sociálních služeb v Mostě – příspěvková organizace připravila pro své uživatele krásný předvánoční dárek. V pondělí 18. listopadu přijela mezi seniory našich domovů a penzionů Cimbálová muzika Miroslava Kotlára z Liberce. Takovýto druh muziky jsme u nás ještě neměli.

To bylo něco. Jednak krásná muzika, u které si všichni zazpívali, a na druhé straně se účastnicím líbili charismatičtí muzikanti. Naše seniorky byly nadšené. Celý sál zpíval, a to bylo přítomno skoro 80 účastníků. Hodinka strávená s cimbálovkou utekla příliš rychle. Obecenstvo si vytleskalo ještě přídavek. Reakce přítomných byly spontánní, všichni se vraceli do svých domovů rozzáření a plni dojmů. A o tom to je, přinášet lidem radost. A to bylo tímto vystoupením maximálně splněno.

Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice