Festival Mezi městy Chomutov

Festival Mezi městy Chomutov je multikulturní festival, kde vystupují různé zájmové skupiny z oblasti chráněných bydlení, osoby se zdravotním postižením, handicapovaní občané, obyvatelé domovů. Všechny spojuje myšlenka, že svoji zájmovou činnost dělají pro radost a s radostí.

Tak se součástí tohoto festivalu staly již potřetí také Babči mažoretky – seniorky z Městské správy sociálních služeb v Mostě – příspěvkové organizace. Vždycky je tady pohodová atmosféra, výborná nálada a ve vzduchu je hodně emocí. Tak tomu bylo letos, v sobotu 9. září 2017.

Počasí přálo, nálada byla výborná, diváci skvělí. Všichni vystupující byli odměněni velkým potleskem. Prostě, byl to krásně a účelně prožitý sobotní čas. Jsme moc rády, že jsme mohly být při tom.

 

Za Babči mažoretky  
Helena Houšková – vedoucí souboru