Galakoncert ke 100. výročí vzniku Československa

Na padesát seniorů z Městské správy sociálních služeb v Mostě – příspěvkové organizace se společně zúčastnilo Galakoncertu ke 100. výročí vzniku Československa v Městském divadle v Mostě. Pro seniory z Domova pro seniory, ul. Jiřího Wolkera byla domluvena doprava Taxíkem Maxíkem do divadla a zpět domů. Tím se i osm seniorů z domova mohlo pohodlně ve večerních hodinách krásně dostat do divadla. Za toto děkujeme paní náměstkyni Ing. Markétě Staré a Dopravnímu podniku měst Mostu a Litvínova, a. s.

Na programu koncertu byla vystoupení Marie Fajtové, sólistky Národního divadla v Praze, dále členů Zemlínského kvarteta a sólistů Pražského komorního baletu. Program uvedl Mgr. Jan Paparega, primátor města společně s MUDr. Alenou Dernerovou.

Tento slavnostní koncert, který byl zahájen státní hymnou, byl pro naše seniory velkým kulturním zážitkem. Je moc príma, že i naši senioři žijí kulturním životem společně s dalšími obyvateli našeho města.

 

Helena Houšková
kulturně výchovná pracovnice