Grilovací jízda pokračuje

Ve čtvrtek dne 13. srpna 2020  proběhla v Domově pro seniory A. Dvořáka další grilovačka. Jelikož nám jaro nepřálo, abychom začali naší tradiční grilovací sezonu už v dubnu, tak si to snažíme vynahradit teď v létě a každý měsíc uspořádat jednu grilovací akci. Uživatelé se vždy na tuto akci velmi těší, jelikož se všichni společně sejdou na zahradě, dají si něco dobrého z grilu na zub, ochutnají vychlazené pivečko a poslechnou si příjemnou muziku.

Teď tomu nebylo jinak. Podávaly se buřtíky prošpikované slaninkou, dobré pivečko a rajčátkový salát, který byl vytvořený z rajčátek, která nám vyrostla na zahradě zařízení, což uživatele potěší o to více. A určitě i o to více salátek všem chutnal, o čemž svědčily i prázdné misky. Sluníčko nám odpoledne pražilo plnou silou, ale všichni jsme se schovali pod altánek, kde bylo velmi příjemně. Všichni přítomní uživatelé si akci opět velmi užili, což nás vždy těší nejvíce.

 Taťána Sklenářová, DiS.

sociální pracovnice DpS A. Dvořáka