Hříšná cukrárna

V pátek se v Domově pro seniory Barvířská 495 konala další akce pro nás seniory. Zahájení se ujala vedoucí našeho zařízení paní Mgr. Radka Tížková, přivítáním přítomných a popřála nám všem krásné prožití pátečního odpoledne. Pro seniory bylo připraveno pohoštění stávající se z ledové kávy, zmrzlinového poháru a cukrářského košíčku, plněného krémem a ovocem.

O obsluhu se staraly opět ergosestřičky – všichni měly červené sukénky, které jim slušely. Nálada byla veselá, senioři se mezi sebou bavili, takže hudba z reproduktoru nebyla téměř slyšet. To svědčí o dobré náladě a také, že se senioři a seniorky mezi sebou vzájemně poznávají a spolu komunikují. Prostě – pohoda.

Já jsem se opět po nemoci zúčastnila této akce a zaregistrovala jsem spoustu nových tváří uživatelů. Jako vždy – děkuji všem, kteří nám připravují taková zábavná odpoledne. Je ještě mnoho aktivit a senioři si tak mohou vybrat, co jim připadá vhodné. Budeme se opět těšit, co nám zase připravíte, milé sestřičky.

Ještě bych chtěla připomenout, i když vím, že téměř všichni ví o další akci, která se koná každý rok – a je to Hipodrom, na který se jede poslední středu v srpnu. Kdo tuto akci pravidelně navštěvuje, ví, že je tam vždy program, stánky s vystaveným zbožím, kde si každý může něco zakoupit na památku. A jsou tam i stánky s osvěžením. Konají se zde soutěže, možnost jízdy v kočáře s koňmi. Teď už jen si přát dobré počasí, ani vedro ani déšť. Tak ať nám to vyjde.

 

Anděla Karlíková

Uživatelka Domova pro seniory Barvířská 495