Hudební odpoledne

V úterý 23. června 2020 mezi nás do Domova pro seniory Jiřího Wolkera zavítali studenti ZUŠ F. L. Gassmanna s panem učitelem Janem Hönigem. První setkání nám pokazilo deštivé počasí, ale to druhé už se vydařilo. Lavičky v zahradě se nám začaly zaplňovat nedočkavými diváky. Senioři, kteří nemohli mezi nás do zahrady, si vystoupení užívali na svých balkónech. Studenti si pro nás připravili pásmo písní zpívaných, ale i hraných na klávesy. Kdo znal text, mohl se přidat a zazpívat si. Nejbližší našemu srdci byly písně z díla Jaroslava Ježka.

Na závěr nás mile potěšil pan učitel Hönig, který nás pochválil za neočekávanou účast. Sešlo se nás nad očekávání, nikdo si nechtěl toto milé setkání nechat ujít. A setkání to nebylo poslední, hned jsme se domluvili na další spolupráci.

            Věra Hampejsová, DiS.

ergoterapeutka, Domov pro seniory Jiřího Wolkera