Jubilejní oslava v Domově pro seniory A. Dvořáka

Dne 18. 6. 2019 se v Domově pro seniory A. Dvořáka konala jubilejní oslava 90ti a víceletých uživatelů. Celkem slavilo 8 našich uživatelek, které si na oslavu mohly přizvat rodinného příslušníka. Oslava proběhla v reminiscenční místnosti, kde byl připraven slavnostní stůl s občerstvením. Na zahájení celé akce nám přišly zatančit tanečnice z Tanečního studia Kamily Hlaváčikové v Mostě, které předvedly opravdu hezká čísla a jednalo se o ukázky latinských tanců, show dance a ukázky Karibských tanců. Tímto moc Kamile, Aničce Ptáčkové a Nikolce Veselé děkujeme za příjemné oživení a zahájení naší oslavy. Poté přišly na řadu gratulace uživatelkám, jak ze strany města Most, kdy k nám přijela náměstkyně primátora paní Markéta Stará, která přivezla opravdu moc hezké dárečky a každé uživatelce osobně popřála a tyto krásné dary předala, tak ze strany zaměstnanců DpS A. Dvořáka a vedení MSSS Most, za které byla předána květina s blahopřáním. Po gratulacích proběhl slavnostní přípitek a poté společné občerstvení. Celá akce se velmi vydařila a všichni jsme společně prožili velmi příjemné dopoledne. Velice si vážíme uživatelů, kteří se tohoto věku v našem zařízení dožívají, proto s velkou radostí a potěšením tuto slavnostní akci každý rok připravujeme.

Taťána Sklenářová, DiS., sociální pracovnice

Domov pro seniory A. Dvořáka 2166, Most