Kalendář dětí uspěl v soutěži

Městská správa sociálních služeb v Mostě – příspěvková organizace slaví úspěch v 17. ročníku soutěže KALENDÁŘ ROKU 2017.

Kalendář „Úsměv dětí otevírá všechna srdce“ získal 2. místo v kategorii Stolní kalendář.

Vytvořením kalendáře jsme chtěli ukázat veřejnosti, že i děti se zdravotním znevýhodněním spolu se zdravými dětmi prožívají dny plné her a smíchu, a to se nám ve spolupráci s fotografem Danielem Šeinerem podařilo.

Slavnostního předání ceny, dne 4. května 2017 v reprezentačních prostorech Poslanecké sněmovny ve Státních aktech, se zúčastnili Ing. Martin Strakoš, ředitel MSSS v Mostě – p. o., Jaroslava Puntová, vedoucí Denního dětského rehabilitačního stacionáře a Střediska denní péče o děti do tří let věku v Mostě a Bc. Michaela Nermuťová, DiS. ze sekretariátu MSSS v Mostě – p. o.

Soutěž vyhlásila společnost Digirama, s. r. o., vydavatel časopisu Typografia.

 

Počet komentářů: 2

  1. 24. května 2017

    […] Představujeme Vám získané ocenění – KALENDÁŘ ROKU 2017, o kterém jsme Vás informovali zde: http://msss-most.cz/kalendar-deti-uspel-v-soutezi-kalendar-roku-2017/. […]

  2. 23. listopadu 2017

    […] Více informací zde: http://msss-most.cz/kalendar-deti-uspel-v-soutezi-kalendar-roku-2017/ […]