Kuželky v Domově pro seniory, ul. Jiřího Wolkera

V měsíci červenci jsme se v Domově pro seniory, ul. Jiřího Wolkera pořádně zaměřili na hru kuželek na kuželkové dráze, která je vyrobena našimi pracovníky údržby přímo na míru seniorům. Dráhu máme zapůjčenou z Penzionu pro seniory, ul. Ke Koupališti.

Hra na kuželkové dráze naše seniory natolik zaujala, že jsme se začali při kuželkách scházet pravidelně, abychom možnost zapůjčení dráhy na našem zařízení plně využili. Během hry jsme zažívali spoustu legrace a nepředvídaných situaci, jako například hod koulí pod dráhou nebo do místa určeného pro vracení koule. V každém případě si tuto aktivitu moc pochvalujeme a užíváme si ji.

Je moc prima, že dráhu mohou používat i naši vozíčkáři, což také senioři našeho domova využili. A konečné výsledky? Štěstěna je vrtkavá, jednou vyhrál ten podruhé zase někdo jiný, ale jisté je, že si tuto aktivitu naši senioři v domově užili plnými doušky.

Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice
Věra Hampejsová, DiS., ergoterapeutka