Letní grilovačka ve Dvořákovce

Minulý týden se na zahradě Domova pro seniory Antonína Dvořáka konalo letní grilování. Naši uživatelé dostali chuť na bílé klobásky, buřtíky a zeleninový salátek, tak jsme využili krásného počasí a veškeré dobroty jsme nakoupili. Náš vrchní „grilovač“ Pavel rozdělal oheň v grilu a mohlo se začít si užívat krásného letního odpoledne a přípravy jídla. Většina uživatelů se společně sešla na zahradě. Nové tváře se mezi námi alespoň seznámily a poznaly, že také umíme společně a příjemně trávit volný čas. Během grilování si všichni hezky popovídali, poslechli si muziku dle svého gusta a celkově byli rádi, že nemuseli tento hezký den trávit sami zavření doma. Po snězení všech dobrot si každý dal trošku vínečka na završení této příjemné akce.

Taťána Sklenářová, DiS., sociální pracovnice – Domov pro seniory Antonína Dvořáka