Letní klobouková promenáda

Léto přímo vyzývá k akcím spojeným se sluníčkem. Pro děti z dětského rehabilitačního stacionáře a jesliček v Malíkovce připravují tety vždy spoustu zábavy, hlavně venku. Nápad vyjít do ulic se zajímavou pokrývkou na hlavě se ujal. Cíl byl jasný, Rákosníčkovo hřiště, které je oblíbeným místem na hraní.

Do akce se zapojili i rodiče a dětem přinesli kloboučky a zajímavé kšiltovky. Tety se rovněž přidaly se svými výtvory. Cesta na hřiště byla veselá, kolemjdoucí se usmívali a otáčeli se za dětmi. Bylo nás hodně, ale každý nám ochotně ustoupil a zastavil se. Občas padla zvědavá otázka  „Co se to děje“? Děti  na hřišti vyzkoušely všechny atrakce  a v zápalu her občas ztratily své modely. Bylo to příjemně prožité dopoledne. 

 

Jaroslava Puntová, vedoucí zařízení

Denní dětský rehabilitační stacionář a Středisko denní péče o děti do tří let, Františka Malíka 973, Most