Letní pohoda na Dvořákovce

Ve čtvrtek 23. 7. 2020 proběhlo v Domově pro seniory A. Dvořáka další letní grilování na zahradě zařízení. Počasí nám vyloženě přálo a sluníčko nám krásně k celé akci svítilo, z čehož jsme měli velkou radost. Všichni jsme se tedy sešli venku a mohlo se začít grilovat. Tentokrát se připravily špízy se zeleninovým salátkem a pivečkem. Všem moc chutnalo.

Také jsme na této akci mohli poprvé vyzkoušet nově zakoupenou hudební aparaturu společně s mikrofony. Nejen, že bylo krásně slyšet, co personál k uživatelům promlouval, ale také byla hezky nahlas slyšet muzika a uživatelé si mohli zazpívat do mikrofonu.

Ze začátku se toho každý trošku obával, ale po chvíli byl stud odhozen stranou a většina účastníků si zazpívala známé písničky, které z reproduktoru zněly. Všichni jsme si akci moc užili, až se nikomu nechtělo domů. Už teď se těšíme na další grilování, které u nás proběhne 13. 8. 2020.

Taťána Sklenářová, DiS.

sociální pracovnice DpS A. Dvořáka