Májová zábava

Dne 16. května 2019 se v Domově pro seniory Barvířská 495 konala Májová zábava.
Přivítání přítomných se ujala ergoterapeutka Vendula Miletínová. Začátek byl netradiční, ale velice vtipný. Na obrazovce byla promítána „Vzpomínka na rok 2011“- veselá kulturní vložka. Bylo to vystoupení zaměstnanců Astry. K tomu přiléhavý hudební doprovod. Obrovský potlesk se nesl sálem, smích málem přehlušil hudbu. Obzvláště slova písně provokovala k dalším výbuchům smíchu. Škoda, že to byl jen ten jediný příspěvek.
Poté už se ujala programu hudební skupina Melodie zahájením písní „Sladké mámení“. Následovaly další a další skladby a parket se naplnil tančícími páry. Mezitím sestřičky roznášely občerstvení, kávu. Dle přiloženého nápojového lístku si mohl ještě každý objednat co chtěl. Tančících párů přibývalo a i zde došlo ke zpestření. Každému páru byl mezi čela vložen balonek, který nesměl spadnout po dobu, kdy hrála hudba. Děkujeme za krásné chvíle čtvrtečního odpoledne a budeme se těšit „zas někdy příště“.
Přijďte všichni v hojném počtu, rozveselte svoji mysl. Ergosestřičkám děkuji za krásně strávené odpoledne a budeme se těšit co nám opět připravíte. Naše hlasité „DĚKUJI“.

Anděla Karlíková
Uživatelka Domova pro seniory Barvířská 495