Malování s Pavlem Lakomým

 

18. září 2019 pokračovalo 5. lekcí Malování s Pavlem Lakomým pro seniory MSSS v Mostě – p.o. Protože se blíží podzim, tematikou byly podzimní listy a jeřabiny. Dopoledne malovali senioři domovů a odpoledne zase senioři penzionů. Během probíhající dvouhodinové lekce panuje v obou skupinách výborná nálada.

Lekcí je v letošním roce celkem 10 a za každé naše zařízení se malování účastní 3 až 4 senioři. Vyvrcholením celé této aktivity bude připravovaná vernisáž obrázků seniorů Ústeckého kraje, která proběhne 23. října 2019 od 10 hodin v Domově pro seniory v Podbořanech. A dále předpokládáme, že si uděláme v měsíci prosinci vlastní výstavu namalovaných obrázků.

Když jsme začínali s panem Pavlem Lakomým malovat, ani jsme netušili, jak hezké obrázky naši senioři namalují.

Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice