Městská správa sociálních služeb v Mostě – p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici PROVOZNĚ OBSLUŽNÝ PRACOVNÍK

1 odpověď

  1. 22. září 2022

    […] Od redakce HL – 22.9.2022 0 2 Městská správa sociálních služeb v Mostě – p. o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici PROVOZNĚ OBSLUŽNÝ PRACOVNÍK  Náplň práce: • mechanické mytí a leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, čištění, úklid a dezinfekce klozetů. čištění oken, (i zdvihových) včetně jednoduchých ventilací, zrcadel, přepážek nebo stěn s olejovým nátěrem, dlaždicemi apod. • běžný úklid, zametání, utírání prachu, větrání místností, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení, čištění koberců vysavačem, vytírání PVC podlah a dlaždic • zodpovídá za udržování čistoty a pořádku ve svěřených prostorách pečlivě prováděným úklidem. Dodržuje hygienické předpisy, předpisy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, používá předepsané osobní ochranné pracovní prostředky. • zodpovídá za správné používání elektrických spotřebičů podle návodu a pokynů výrobce • zodpovídá za hospodárné používání mycích a čistících prostředků Minimální požadované vzdělání: • Základní vzdělání Osobnostní předpoklady a dovednosti: • zodpovědnost, pečlivost, flexibilita a samostatnost • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost Nabízíme: • zajímavou pracovní příležitost ve stabilní organizaci • úklid probíhá v dopoledních hodinách Po-Pá/4 hodiny Lhůta pro podání přihlášky: Přihláška do výběrového řízení v podobě strukturovaného životopisu musí být doručena nejpozději do 7. října 2022 – 12.00 hodin. Více v odkaze na  webuhttp://msss-most.cz/mestska-sprava-socialnich-sluzeb-v…/ […]