Mezinárodní den žen v Komořanské

 

Po velmi pěkném vystoupení dětí ze 4. třídy 18. ZŠ ke Dni laskavosti, jsem se rozhodla opět oslovit paní učitelku Mgr. Leonu Štěpánkovou a požádat ji o besídku k Mezinárodnímu dni žen. Na pátek 8. března jsme se všichni na děti těšili a ty nás opět nezklamaly. Hned na úvod ve dveřích předaly všem ženám ručně vyrobenou papírovou růži a vítaly je na besídce. Přichystaly pestrý program, ve kterém „moderátorka“ z řad dětí připomněla vznik tohoto svátku, zazpívaly společně směs písní známých interpretů a někteří z nich také v roli těchto interpretů vystoupily. Mohli jsme tedy vidět Helenu Vondráčkovou, Yvonne Přenosilovou, Michala Davida, Václava Neckáře, Waldemara Matušku a nechyběl ani Karel Gott. Bylo to velice dojemné vystoupení. Děti také připravily na stoly sladké dobroty, které pro tuto příležitost napekly jejich maminky. Na závěr ještě děti předaly všem ženám tulipány a každé popřály hezký svátek MDŽ.
Paní učitelce a všem dětem za tento zážitek moc děkujeme.

Bc. Iva Macudzinská, vedoucí penzionu