Mikuláš s čerty přišli za dětmi

 

 

 

A je to tady. Od rána se děti i tety připravovaly na setkání s Mikulášem, čerty a andělem.

Letošní mikulášská nadílka byla o něco slavnostnější. Mikuláš přinesl plné koše sladkostí pro všechny hodné děti. Pro některé děti bylo ale setkání s čertem náročné a hledaly záchranu u tet, nakonec vše dobře dopadlo, protože děti byly hodné, čert neměl žádnou práci. Anděl rád rozdal přítomným dětem balíčky. Nakonec vše dobře dopadlo.

Mezi děti zavítala též náměstkyně primátora Ing. Markéta Stará, a s sebou přinesla dárky dětem. To bylo radosti při rozbalování. Všechny dárky děti využijí při pravidelných aktivitách během roku, zejména při výtvarné výchově.

Zároveň paní náměstkyně poděkovala pečovatelkám, které na podzim získaly ocenění za obětavou práci. Nechyběl ani pan ředitel Ing. Martin Strakoš, který se rád účastní akcí pro naše nejmenší.

Tanečkem bylo ukončeno dnešní dopoledne plné zážitků.

Děkujeme za dárky a příjemnou atmosféru.

 

Jaroslava Puntová
vedoucí Denního dětského rehabilitačního stacionáře, Střediska denní péče o děti do tří let věku, ul. Františka Malíka 973, Most