MSSS v Mostě – p. o. vydala kalendář na rok 2019

MSSS v Mostě – p. o. vydala stolní kalendář na rok 2019 s názvem „Minulost versus současnost“

Na fotografiích jsou zachyceni senioři z domovů a penzionů pro seniory v totožné situaci, a to na dvou fotografiích, na jedné z minulosti a na druhé ze současnosti. Původní snímky jsou pořízeny z dětství či mládí aktérů. Senioři si focení užívali a na památku si odnesli nevšední vzpomínku v podobě dvou fotografií s mnohaletým časovým rozdílem.

Senioři jsou na fotografiích zachyceni při různých aktivitách, např. u narozeninového dortu, v divadelním prostředí, s dechovým hudebním nástrojem, u rybníku, s panenkou, na koloběžce či společně s dospívající dcerou.

Fotografie ze současnosti byly pořízeny v ateliéru Daniela Šeinera, se kterým organizace tradičně spolupracuje na tvorbě kalendářů. Dále na zámku v Korozlukách, na hradě Hněvín, na mosteckém vrchu Ressl či na jedné z mosteckých ulic.

Zakoupením kalendáře podpoříte služby pro seniory, osoby se zdravotním postižením a děti.

Stolní kalendář je možné zakoupit v ceně 60 Kč na pracovištích MSSS v Mostě – p. o.:
▪️ Ředitelství MSSS v Mostě – p. o., ul. Barvířská 495, 434 01 Most,
▪️ Domov pro seniory, ul. Jiřího Wolkera 404, 434 01 Most,
▪️ Domov pro seniory, ul. Antonína Dvořáka 2166, 434 01 Most,
▪️ Penzion pro seniory, ul. Albrechtická 1074, 434 01 Most,
▪️ Penzion pro seniory, ul. Komořanská 818, 434 01 Most,
▪️ Penzion pro seniory, ul. Ke Koupališti 1180, 434 01 Most,
▪️ Denní dětský rehabilitační stacionář, Středisko denní péče o děti do tří let věku, ul. Františka Malíka 973, 434 01 Most.

 

Bc. Michaela Stahlová, DiS.
sekretariát – sociální pracovnice