Návštěva Jerryho a Freddieho

S tetami jsme přemýšlely, jaké překvapení našim dětem přichystáme tentokrát, čím bychom jim mohly udělat radost. Doslechly jsme se o Alpakárně v Mostě a hned jsme věděly, že návštěva Jerryho a Freddieho bude to pravé. S paní Saladiakovou jsme domluvily termín a mohlo se vyrazit. Setkání proběhlo na zahradě muzea v Mostě, kam za námi Jerry a Freddie přišli. Jakmile děti lamáčky spatřily, začaly jim mávat a chtěly si je pohladit.

Každé z dětí dostalo do ručičky lamí pamlsek a mělo tak možnost si Jerryho a Freddíka nakrmit, projít se s nimi na vodítku a u toho si je hladit. Pro všechny děti i nás tety to byl nezapomenutelný zážitek, ze kterého jsme si odnesly také spoustu krásných fotek.

Závěrem bychom rády poděkovaly všem rodičům za úžasnou spolupráci a chtěly bychom ještě jednou popřát našim dětem, které od 1. září nastoupily do MŠ, ať se jim ve školkách moc líbí, mají hodné paní učitelky a také mnoho kamarádů. Všechny tety z Malíkovky na ně myslí.

 

Bc. Denisa Benešová, vedoucí zařízení

Denní dětský rehabilitační stacionář

a Středisko denní péče o děti do tří let

Františka Malíka 973, Most