„Není Karel jako Karel“

 

Ve čtvrtek 16. července 2020 se na zahradě Domova pro seniory Barvířská 495 v Mostě konalo hudební vystoupení Šimona Pečenky zvané „Není Karel jako Karel“.

Jednalo se o hudební program, kde hlavním vodítkem je právě jméno Karel. Během vystoupení nám byly představeny největší hity zpěváků Karla Černocha, Karla Gotta, Karla Hály, Karla Hašlera, Karla Štědrého a Karla Zicha, hudebního skladatele Karla Svobody a nebo třeba orchestru Karla Vlacha.

Bylo to velmi příjemně strávených 70 minut, plných vzpomínek a krásných zážitků z milého projevu zpěváka, herce a moderátora Šimona Pečenky, který se svému oboru věnuje více než 24 let. Písničky, které jsme si mohli zazpívat společně s panem Pečenkou, byly spojeny s perličkami a zajímavostmi ze života slavných Karlů. Na zahradě zařízení se sešlo přes 90 uživatelů a rodinných příslušníků, včetně 5 uživatelů z Domova pro seniory J. Wolkera 404 v Mostě.

Srdečný projev, ale hlavně zpěv známých písní nejen v uživatelích zanechal velmi hluboký zážitek.

Hana Bruchtilová, DiS.

ergoterapeutka Domova pro seniory Barvířská 495 v Mostě