Než zazvoní Ježíšek

Dne 17. prosince 2018 v odpoledních hodinách se uskutečnilo setkání dětí, rodičů, sourozenců a všech příznivců dětského rehabilitačního stacionáře a jesliček v Malíkovce. Nechyběla pohádka pro děti, kterou si se zájmem poslechli i dospělí a výborné cukroví, které přinesli rodiče dětí. Děti si zatančily i svůj oblíbený taneček – Bongo. Za doprovodu kytary a hudebních nástrojů si poté všichni společně zazpívali známé koledy. Spokojení byli všichni. Moc nás potěšilo, že si rodiče našli čas a přišli. Maminkám dětí děkujeme za velké množství doneseného a opravdu výborného cukroví.

Děkujeme i za návštěvu Mgr. Naděždy Krupczové, vedoucí sociálního odboru, která je řadu let naší podporovatelkou.

Přejeme dětem hodně dárečků pod stromečkem, rodičům krásné Vánoce se svými nejdražšími, a nám, pracovnicím abychom se všichni ve zdraví sešli v roce 2019.

Jaroslava Puntová
vedoucí Denního dětského rehabilitačního stacionáře, Střediska denní péče o děti do tří let věku, ul. Františka Malíka 973, Most