Opět všichni spolu na Dvořákovce

Dne 17. 6. 2020 proběhlo v Domově pro seniory A. Dvořáka po dlouhé nedobrovolné pauze očekávané grilování. Jsme moc rádi, že nám to do třetice všeho dobrého vyšlo, jelikož jsme byli nuceni akci dvakrát odložit vzhledem k nepříznivému počasí, ale nenechali jsme se odradit a na sluníčko jsme si počkali.

Chtěli bychom moc poděkovat ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě, kdy pan učitel Richard Řeřicha s dalšími kolegy k nám přijeli společně se svými žáky zazpívat a zahrát na hudební nástroje.

Bylo to velmi příjemné setkání, kdy se uživatelé mohli po dlouhé době vidět se svými vrstevníky ze zařízení, popovídat si a u toho si poslechnout příjemné tóny zpěvu a hudebních nástrojů. Po zdařilém vystoupení náš údržbář Pavlík rozpálil gril a připravil všem výborné buřty, které většina uživatelů spláchla vychlazeným pivečkem.

Jsme moc rádi, že si všichni mohli akci takto pospolu užít a už teď se těšíme na další.

Taťána Sklenářová, DiS.

sociální pracovnice DpS A. Dvořáka