Oslava MDŽ v ul. Barvířská

Tak jako každý rok,  i letos dne 8. března 2018 jsme oslavili v Domově pro seniory, ul. Barvířská v Mostě Mezinárodní  den žen. Na úvod nás přivítal  pan ředitel Ing. Martin Strakoš hezkými slovy a na závěr nám  přednesl básničku od Jaroslava Seiferta – Mamince.

V průběhu zábavy nám zarecitoval  Daník (10 let) básničku „O papouškovi“. Dále   byly připraveny soutěže. První soutěž představovala namalovat na balonek přání a při druhé soutěži se tancovalo s míčkem. Nakonec zábavy přednesl pan Tóth tři krásné básně. Všichni si zábavu moc užili a už se moc těší na další. K tanci a  poslechu hrála skupina Melodie.

 

Dneska ženy svátek slaví,
půjdem s nima do cukrárny.
Koupíme jim zákusek
a dáme jim polibek.
Popřejeme jim štěstí zdraví,
ať jsou tedy štastný s námi.
Krásný svátek žen, dámy,
Vám přejí Vaši páni.

Ženy jsou překrásné bytosti,
kterých muži nemají
nikdy, ale nikdy do sytosti,
jen s nimi štěstí poznají.
A že zrovna dnes svůj den slaví,
přejeme jim všem hodně zdraví
k tomu štěstí, spokojenost, lásku,
přátelství úspěch, problémy na provázku.

Přání za pana Tótha
Já vám přeji hezký den sváteční,
ať srdce neteskní.
Pevné zdraví, štěstí, lásku.
Radost něhu každý den,
nejenom na týden.
To se člověk osmělí
a vám se s úctou pokloní.
Hodně štěstí vám!

Ergoterapie – aktivizace
Domov pro seniory, ul. Barvířská 495, Most