Oslavy Mezinárodního dne žen v Domově pro seniory Jiřího Wolkera v Mostě

 

Na pátek 6. března 2020 jsme připravili pro naše seniorky a seniory oslavu Mezinárodního dne žen. U té příležitosti jsme měli domluvenou návštěvu dětí z Mateřské školy Bělehradská. Ale vzhledem k situaci, která nastala, kdy byl nařízen zákaz návštěv, museli jsme vystoupení dětí zrušit. Ale přesto naše seniorky o kousek oslavy nepřišly. Jednak děti poslaly našim seniorkám dárečky – vlastnoručně zasazené kytičky doplněné o jarního ptáčka.

Také dárek ve formě nádherného karafiátu od naší paní vedoucí hodně potěšil. Mnohé oko nezůstalo suché a seniorky byly za tyto dárečky moc vděčné. Rády jsme jim tu radost dopřály a jejich radost se přenesla i na nás.

Helena Houšková a Věrka Hampejsová

Domov pro seniory J. Wolkera 404 Most