Panenky přijely potěšit srdíčka seniorů

14. září 2021 v Domově pro seniory v Barvířské byl opět jeden z krásných dnů, na který se bude dlouho vzpomínat. Co tento den přinesl? Panenky přijely potěšit srdíčka seniorů. O to se postarala paní Monika Fixová. Přivezla reborn panenky, které jsou velikosti opravdových miminek a každý, kdo chtěl, mohl si je pochovat.

Vypadala skutečně jako miminka. Obzvláště jedna byla těžká na váhu. Jedna z panenek měla i otevřená očka, další spala, jedno miminko ještě zabalené v povijanu. Hanička fotila o překot, protože téměř každý z více jak 30 přítomných si chtěl panenku pochovat a připomenout si tak svá mladá, rodičovská léta.

Vendulka k tomu přidala svůj komentář – zkrátka bylo to krásné dopoledne. Když si všichni, kdo měli tu touhu, miminka pochovali, dokonce i muži, paní Monika je postupně ukládala do kočárku s příslibem, že opět někdy přijede.

Děkujeme sestřičkám z ergoterapie a těšíme se na další akce.

 

Anděla Karlíková

uživatelka Domova pro seniory Barvířská 495 v Mostě