Pivní slavnost na Dvořákovce

Ve čtvrtek odpoledne dne 17. září 2020 se uskutečnila v Domově pro seniory Antonína Dvořáka „Pivní slavnost“. Většina uživatelů zařízení se sešla na zahradě, kde pro ně byla akce nachystána. Zahradní altán byl vyzdoben pivními motivy, na výrobě kterých se podíleli i naši senioři.

Jako občerstvení byly připraveny obložené talíře, kde měl každý uživatel k dispozici několik druhů uzenin, klobás, zeleniny, tlačenku a další dobroty. Na oslavě se podávalo několik druhů pivního moku, pivo teklo proudem a všem uživatelům moc chutnalo. Ke kávě byl připraven dobrý domácí koláč.

Během celé naší slavnosti nás provázela hudební skupina Silver Duo, která našim uživatelům zahrála známé i neznámé písničky, v pomalém i rychlejším tempu. Každý posluchač si jistě našel hudbu dle svého gusta, což bylo poznat ze společného zpěvu a při vzpomínkách na časy minulé spojené s touto muzikou.

Krásné posezení na zahradě jsme si vychutnali i díky novému dřevěnému nábytku, který jsme si pořídili díky sponzorskému daru Severočeských dolů, a.s. Jsme moc rádi, že se nám počasí vydařilo a mohli jsme si společně na zahradě užít krásné zářijové odpoledne v příjemné společnosti.

 

Taťána Sklenářová, DiS.

Sociální pracovnice DpS A. Dvořáka 2166, Most