Poděkování učitelům a žákům 3. ZŠ

V předvánočním období roku 2020 byl náš Domov pro seniory Jiřího Wolkera osloven ředitelem 3. ZŠ Mgr. Josefem Formanem, že by rádi se svými kolegy a žáky splnili přání seniorům v rámci projektu Ježíškova vnoučata. Učitelé a žáci mezi sebou vybrali částku 4.500 Kč, kterou nám v období Vánoc předali formou symbolického šeku.

Konečně jsme se dočkali možnosti  jeho uplatnění a zakoupili jsme pro seniory zahradní hry a pomůcky pro ergoterapii. Dnes tedy už mohou dělat seniorům radost zahradní šipky, spinladder a hra létající talíř. V ergoterapeutické dílně pak senioři mohou nově pracovat s formami na drátkování, které pomůžou vytvářet ještě krásnější výrobky než doposud.

Všem, kteří svým dílkem přispěli, bychom rádi za tento příspěvek poděkovali. Velmi si vážíme zájmu o seniory a o kvalitu prožívání jejich podzimu života. Děkujeme.

                                                                                                                              Mgr. Lenka Makovcová, DiS., vedoucí zařízení

Domov pro seniory, ul. J. Wolkera 404, Most