Poděkování z Wolkerovky

Dovolte nám pár řádků. Už dlouho jsme uzavřeni v takřka  nedobytných pevnostech, ale děvčata, naše sestřičky, ergosestřička Věrka i paní vedoucí se snaží nás čas vyplňovat, dělají pro nás možné i nemožné. Chodíme na zahradu, pochutnáváme si na kávičce, luštíme křížovky a kvízy, jsme na telefonu a nově i na tabletu s našimi rodinami.

V této nelehké době, kdy je pro nás všechno nedostupné si dovedete představit, jak asi vypadáme, když nemůžeme ke kadeřnici. A proto píšeme. Rádi bychom poděkovali dvěma Maruškám, paní Marušce Bláhové a paní Marušce Pukišové za to, že se chopily nůžek a proměnily náš domov v kadeřnický salón. Velmi jejich iniciativu a zručnost oceňujeme a moc děkujeme.

                                                                               Uživatelé Domova pro seniory Jiřího Wolkera