Pohádkový víceboj proběhl v Malíkovce

Dne 23. září dopoledne změřily své síly děti z dětského rehabilitačního stacionáře a jesliček v soutěžních disciplínách, které pro ně tety připravily. Nechyběl hod míčkem, kop na branku, prolézání tunelem, házení kroužků a další. Součástí her byly i dílničky, kde si děti pod vedením tet mohly ozdobit medaile za účast.

Aby byla atmosféra jiná než obvykle, tety se oblékly jako pohádkové postavy. Po zahradě pak pobíhaly princezny, víla Amálka, Vochomůrka, Šípková Růženka, Sněhurka a Maková panenka. Rodiče dětí a  návštěvníci překvapením ztráceli řeč, když se ale vzpamatovali, reagovali smíchem.

Milou návštěvou byla přítomnost paní ředitelky Ing. Jarmily Kotyzové a její zástupkyně Ing. Lenky Maňákové, které se přišly podívat na děti a jejich zápolení. Bylo to pro všechny příjemné dopoledne. Odpoledne jsme se všichni sešli u ohýnku na zahradě, tentokrát za účasti rodičů dětí. Atmosféra byla skvělá, a hlavně byla příležitost popovídat si. Při opékání buřtíků a dobré náladě čas všem rychle ubíhal. Nikomu se nechtělo jít domů.

Jaroslava Puntová, vedoucí zařízení

Denní dětský rehabilitační stacionář

a Středisko denní péče o děti do tří let

Františka Malíka 973, Most