Prázdninové malování

Antistresové omalovánky – fenomén a modní hit dnešní doby, která je tolik uspěchaná a plná stresu. Pokud se chcete nechat přenést do světa klidu, pohody a krásy, na kterém se můžete sami podílet, vezměte do ruky pastelku a zkuste to. Omalovánky jsou určené všem, na věku nezáleží. Propadla jim prý i britská vévodkyně Kate, manželka prince Williama.

I my v Domově pro seniory, ul. Jiřího Wolkera jsme se chtěli s touto aktivitou seznámit, proto jsme se v rámci skupinové ergoterapie vrhli do malování. To nás doslova strhlo. Ticho jaké bylo ve společenské místnosti nepamatuji při žádné aktivitě již hodně dlouho. Každý se soustředil na svůj výtvor. A i když není každý z nás výtvarně nadaný, popustili jsme uzdu své fantazii a vytvořili krásné a originální obrázky.

Posuďte sami…

Hana Kelíšková, DiS., ergoterapeutka
Domov pro seniory, ul. Jiřího Wolkera, Most