Při sportovním odpoledni senioři z Astry trénovali koordinaci

Je 5. 8. 2021 a klubovna v Domově pro seniory Barvířská 495 se plní uživateli. Původně se vše mělo konat na zahradě, ale počasí změnilo plán na konání v klubovně. Dostavili se i hosté: pan ředitel Ing. Luboš Trojna a paní náměstkyně Ing. Markéta Stará, kteří krátce promluvili k přítomným. Několik záběrů pořídili i přítomní fotografové.

Soutěž mohla začít. Sestávala se v tréninku koordinace, chytání ryb a shazováním na výšku postavených plechovek. Vystřídali se všichni přítomní. Po soutěžích nás čekala odměna v podobě sladkého melounu. Ať již úspěch nebo ne, zatleskání patřilo všem.

Dvě hodiny uběhly jako voda a dostali jsme slib, že se už něco připravuje. Je na bílém dni, že hlavičkou jsou ergosestřičky. To musí vědět každý, kdo je zná. Odpolední dvě hodiny „ulítly“ a my se těšíme, co nás zabaví v příštím týdnu, jak bylo slíbeno. A my se všichni dostavíme a bude veselo.

Anděla Karlíková

uživatelka Domova pro seniory Barvířská 495 v Mostě