První jarní brigáda v Domově pro seniory Jiřího Wolkera

V úterý 30. března v odpoledních hodinách se uskutečnila v Domově pro seniory Jiřího Wolkera první jarní brigáda na úklid květinového záhonku po zimě. Bylo potřeba odstranit listí, suchá květenství, šišky a podobně, aby se nově vykukující kytičky mohly v těchto jarních dnech nadechnout a začít nám všem dělat radost.

Sice se sešlo málo pracujících, dali by se spočítat na prstech jedné ruky, ale o to raději našim seniorům, kteří na úklid přišli, musíme poděkovat. Nechyběla ani legrace a kus práce se udělal.  Byli jsme překvapeni, kolik jsme toho po zimě z našeho záhonku před budovou uklidili. Dokonce jsme našli jednu starou dvacetikorunu. Ještě jednou našim seniorům – účastníků brigády za kus poctivé práce děkuji.

 Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice

Domov pro seniory J. Wolkera 404, Most