První jarní grilování

 

V úterý 12. května 2020 se zahradou Domova pro seniory Jiřího Wolkera linula vůně opečených špekáčků. Personál zařízení si pro své uživatele připravil první letošní grilování. I v této nelehké době jsme se rozhodli uspořádat posezení na zahradě za dodržení všech hygienických podmínek. Senioři se i přes chladnější, ale přesto slunečné počasí, vydali dobře oblečeni do zahrady domova. Spokojenost a radost v očích byla vidět i přes zakrytá ústa rouškami. Všichni jsme si společně strávené odpoledne v zahradě zpříjemněné opečeným špekáčkem užili. A již nyní se těšíme na další možnou akci v našem zařízení. Již 20. května 2020 nás totiž čeká vystoupení hudební skupiny Silver duo v naší zahradě.

         Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice

Věra Hampejsová, Dis, ergoterapeutka