Říjen pro neziskovky

Má-li člověk nějaký problém, tak pro něj právě v říjnu najde nejvíce řešení, protože kampaň Říjen pro neziskovky nejsou jen pouhé nápisy na plakátech a nástěnkách, ale jsou to především činy lidí, kteří se za těmito nástěnkami skrývají. Lidí, kteří jsou odhodláni řešit problémy a věnovat jim čas.

Samozřejmě tato kampaň neznamená ale výhradně řešení problémů, znamená současně řadu dobrých myšlenek a inspirací pro naplnění volného času. Ve 2. patře budovy magistrátu máte nyní možnost zjistit, které organizace vytvářejí pro letošní ročník veřejnosti již známý pojem Říjen pro neziskovky.

Jsme opět rádi součástí této akce, v rámci které zveme veřejnost dne 8. října 2019 do jednotlivých zařízení MSSS v Mostě – p. o. na Den otevřených dveří a následně dne 17. října 2019 do OC Central Most, kde budou všechny organizace kampaně společně prezentovány. V oba tyto dny se s vámi rádi uvidíme, protože jedno setkání s člověkem je přínosnější než čtení několika brožurek.

Přejeme vám říjen plný poznání a ať se máte vždy na koho obrátit.

Martina Kameníková

sekretariát