Rozloučení s létem

Zahrada Domova pro seniory Jiřího Wolkera byla ve čtvrtek 17. září 2020 svědkem poslední kavárničky léta 2020 v našem domově. Touto kavárničkou se senioři a personál rozloučili s létem. Neodradilo je ani větrnější počasí, které nasvědčovalo blížící se podzim. Tentokrát měli senioři na výběr ze tří druhů moučníků. Dva druhy bublaniny a mrkvové řezy.  Největší úspěch měly mrkvové řezy.  K moučníkům se podávala káva dle výběru a nebo čaj.

Akce se zúčastnilo přes třicet seniorů, a že jim chutnalo, bylo znát na tom, že mnozí z nich si i přidávali další porci.  Obecně panovala skvělá nálada. Všichni se krásně pobavili a prožili příjemné odpoledne obohacené kulinářským zážitkem v podobně upečených moučníků.  V pátek čeká seniory kvízové dopoledne.

 

Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice

Věra Hampejsová, DiS.

Domov pro seniory J. Wolkera 404 Most