Senioři s nadšením přivítali změnu „grilovacího jídelníčku“

Zahradou Domova pro seniory Jiřího Wolkera se minulý čtvrtek linula lahodná vůně. Tentokrát jsme chtěli naše uživatele překvapit a místo klasických špekáčků si pro ně připravili masové špízy. Špízy měly takový úspěch, že už asi příště na špekáčky nikdo nepřijde. Bylo vidět, jak si změnu v „grilovacím jídelníčku“ všichni pochvalují a hlavně vychutnávají. Takové odezvy a pochvaly od našich seniorů jsme ani nečekali. Byla to pro ně příjemná změna a nás to o to více potěšilo.

Ještě jedno příjemné potěšení nás všechny přítomné čekalo. Tím potěšením byla návštěva našeho pana ředitele Ing. Luboše Trojny. Čtvrteční odpoledne nám přálo, a tak jsme mohli společně posedět a vychutnat si ještě slunečné počasí. Doufáme, že nám ještě pár dní vydrží a budeme si moci podobnou akci zopakovat.

Věra Hampejsová, DiS. a Helena Houšková

Domov pro seniory J. Wolkera 404 Most