Seniorská MINi Šlápota 2021 na DpS J. Wolkera

Sice nám počasí moc nepřálo. Ale my u nás na Domově Jiřího Wolkera v Mostě si říkáme, že nejsme z cukru. Tak jsme ve středu 23. června 2021 po 9. hodině ráno vyrazili s deštníky a pláštěnkami na procházku do blízkého parku v okolí našeho domova. Po zhruba hodince se počasí umoudřilo, déšť z nebe přestal padat, vzduch byl nádherný a krásně se dýchalo. Nakonec byli všichni účastníci Seniorské MINI Šlápoty s vycházkou moc spokojeni.

Součást této akce bylo i odpolední grilování. Opět nám počasí na venkovní posezení nepřálo, tak se prostě buřty a polopárky upekly v troubě na „čertíky“ a roznesli našim uživatelům do jejich domovů. Tak nakonec byla celá akce zakončena touto dobrotou. Bohužel jsme letos Seniorskou Šlápotu museli vyřešit tímto způsobem.

Každé ze zařízení Městské správy sociálních služeb v Mostě – příspěvkové organizace si  z důvodu nemožnosti zajistit dopravu pro tolik lidí (výluka tramvají Most Litvínov a řidiči jsou vytíženi v náhradní autobusové dopravě) letos řeší tuto akci procházkou po okolí svého zařízení.

Taky je to určitá forma, ale budeme rádi, když se v příštím roce budeme moci zase všichni na této akci společně sejít.

 

Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice