Setkání s panem ředitelem

Do Domova pro seniory ve Wolkerově ulici přišel milý host – ředitel Městské správy sociálních služeb v Mostě – příspěvkové organizace.

Ve společenské místnosti se právě konalo setkání seniorek, které na Letním setkání seniorů na mosteckém hipodromu obsadily krásné druhé a třetí místo. Kulturně výchovná pracovnice hodnotila jejich účast a poděkovala jim za krásné výsledky. Při té příležitosti pozvala pana ředitele mezi seniorky. Pan ředitel se připojil svojí gratulací a zároveň vyzdvihl dlouholetou a záslužnou práci paní Heleny Houškové. K tomu se všechny přidáváme, protože víme, že jmenovaná je ve zdejším zařízení velmi oblíbená.

V přátelském rozhovoru zajímaly pana ředitele Ing. Martina Strakoše názory přítomných na věci, které se jim nelíbí a jejich možná náprava.

Musím velmi ocenit jeho vtip a humor, kterým nám velmi zpříjemnil odpoledne.

 

Za seniorky z Domova pro seniory, ul. Jiřího Wolkera, Most
Irena Štěpánková