Severočeská filharmonie Teplice

Na čtyřicítku našich seniorů se zúčastnilo jednoho z koncertů 55. Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena 2019 v Teplicích od 19 hodin ve čtvrtek 13. června 2019.

Koncert se uskutečnil v nádherném koncertním sále Domu kultury. Na programu byl Antonín Dvořák – Othello, opus 93, Ludwig van Beethoven – Koncert pro klavír č. 3 c moll, opus 37, dále Petr Iljič Čajkovskij – Symfonie č. 6 h moll, opus 74 „Patetická“. Hrála Severočeská filharmonie Teplice ve spolupráci s Musikhochschule Weimar.

Velikým bonusem pro nás bylo, že byla navázána spolupráce se Severočeskou filharmonií Teplice, která pro naše seniory zařídila i autobus. Domluvili jsme se na další spolupráci a věřím, že v příští sezoně některý z koncertů Severočeské filharmonie Teplice opět navštívíme.

Večer byl nádherný co se týče kulturního zážitku, ale i počasí, nechtělo se nám domů, tak jsme tento náš kulturní výlet zakončili zhodnocením akce v hospůdce. A bylo nám moc dobře.

Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice