Slavnostní rozsvícení stromku v Penzionu Komořanská

Ve čtvrtek 28. 11. v 16:00 hodin jsme se sešli v hale, abychom společně rozsvítili vánoční stromek, a tak připomněli čas klidu, spokojenosti a pohody, čas adventu. Velice mile mě překvapil zájem o tuto akci. Obyvatelé zaplnili celou halu.

Po úvodním uvítání nastoupily Komořanky, které zazpívaly směs koled a také zarecitovaly několik básní. Texty koled byly také předány obyvatelům a všichni jsme si je s Komořankami zazpívali.

Po tomto pásmu jsme postupně rozsvěceli všechny připravené vánoční symboly – věnec se svíčkami, kostelík, který nejen pěkně svítí, ale také zahrál Tichou noc, a na závěr jsme odpočítali rozsvícení stromku.

Příjemně jsme strávili společné odpoledne.

 Bc. Iva Macudzinská

vedoucí Penzionu pro seniory, Pečovatelské služby,

Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, ul. Komořanská, Most