Slovo nuda neznáme

 

V úterý dne 3. dubna 2018 jsme prožili odpoledne, kdy slovo „nuda“ snad nemůže existovat. Odpolední klub byl ve znamení tvořivosti. Uživatelé měli klub pletení z pedigu, klub KAVÁRNA – podávalo se kafíčko s povelikonočním mazancem, hráli se společenské hry (Člověče, nezlob se!, žolíky) a tvořily se květiny z vlny, při které se trénovala motorika ruky.

Další etapa při odpoledním klubu byla návštěva studentů a paní profesorky ze Střední školy diplomacie a veřejné správy, s. r. o. v Mostě. S touto školou máme velice dobrou spolupráci a vždy se těšíme na jejich návštěvu. Tentokrát pro nás měli nachystanou výrobu květiny z obkreslené vlastní ruky, kterou si uživatelé vybarvili dle vlastní představivosti. Představivosti se meze nekladou, a proto vznikly unikátní výrobky.

Úterní odpoledne bylo „vyčerpávající“, ale nadšené a spokojené tváře, stojí vždy za to.

V Domově pro seniory, ul. Barvířská v Mostě SLOVO NUDA NEEXISTUJE.

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na další společné setkávání.

 

ergoterapie – aktivizace
Vendula Miletínová, DiS.