Sluníčkový den v dětském rehabilitačním stacionáři v Malíkovce

Ač červen, obloha je zatažená a my marně vyhlížíme sluníčko. Nevadí, víme si rady. Sluníčkový den si prostě dnes užijeme. Od rána se v herně dětského rehabilitačního stacionáře scházely děti ve žlutém oblečení. Samozřejmě tety nemohly chybět a přidaly se. Všechny činnosti byly zaměřené na dané téma – sluníčko. Sluníčka si děti namalovaly vodovými barvami, a moc se jim povedla, tak je k potěšení všech vystavíme na nástěnku. Kdo chtěl, mohl zkusit vyrobit sluníčko z modelíny. Nechybělo relaxační cvičení na dece s plyšáky ve žlutém provedení, ve stejné barvě visely u stropu balonky, a na závěr dopoledne jsme se všichni zahřáli při „sluníčkové diskotéce“.

Smích a veselá nálada nám vydržely po celou dobu, protože nejen děti, ale i tety se „odvázaly“.

 

Jaroslava Puntová, vedoucí zařízení

Denní dětský rehabilitační stacionář

a Středisko denní péče o děti do tří let,

 Františka Malíka 973, Most